KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9042004
nr 904 2004
Skulptur
signerad, lergods, längd: 26
Kondition: nagg
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 augusti 2014
kl 19:33:33
4/8 14:25:40